Booking.com

Им посакуваме Среќен Божиќ на сите христијани кои слават според Грегоријанскиот календар…

На овој ден, заборавете ги сите ваши проблеми, горчина, лоши зборови… Денес, споделете љубов, радост, добри вибрации и посакајте им среќа на вашите најмили.

Уживајте опкружени со оние што ги сакате. Поделете си подароци, уживајте во заедничкиот ручек и направете список на добрите работи што треба да ги направите во наредната година. Започнете веднаш со ширење на позитивна енергија и добри дела.

ПРОЧИТАЈ: Божиќна ѕвезда – украс за Новогодишните празници

ПРОЧИТАЈ: Бразилски божиќен кактус

ПРОЧИТАЈ: Идеи за декорација на новогодишна елка (ФОТО)

Ова го издвоивме за вас

6 растенија кои се бели дробови на нашиот дом

Ние не размислуваме премногу за квалитетот на воздухот во нашиот дом… За…

Кеукенхоф │ Најубавата пролетна градина во светот

Дали некогаш сте виделе градина со повеќе од 7 милиони лалиња, зумбули,…

(ФОТО): Идеи за уредување на домот за Велигден

Велигден е на прагот, па веќе е време да започнете со уредување…

9 сјајни трикови за декорација на ентериерот со растенија

Со правилен избор на растенија, можете да го декорирате вашиот простор во…
Loading...