Booking.com

Им посакуваме Среќен Божиќ на сите христијани кои слават според Грегоријанскиот календар…

На овој ден, заборавете ги сите ваши проблеми, горчина, лоши зборови… Денес, споделете љубов, радост, добри вибрации и посакајте им среќа на вашите најмили.

Уживајте опкружени со оние што ги сакате. Поделете си подароци, уживајте во заедничкиот ручек и направете список на добрите работи што треба да ги направите во наредната година. Започнете веднаш со ширење на позитивна енергија и добри дела.

ПРОЧИТАЈ: Божиќна ѕвезда – украс за Новогодишните празници

ПРОЧИТАЈ: Бразилски божиќен кактус

ПРОЧИТАЈ: Идеи за декорација на новогодишна елка (ФОТО)

Loading...